ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Схуднути за 45 днів та відправитись у подорож: коломиянки взяли участь у проекті “Супер схуднення". Фото до і після

Весна - саме той період, коли навіть у повітрі відчувається загальне бажання привести своє тіло у чудову форму, а також збалансувати харчування. Не кожному вдається налаштувати себе на перший крок, або ж протриматись певний період у тренажерному залі чи на обмеженому раціоні. Саме у таких випадках варто звертатися до спеціалістів: спортивних тренерів, дієтологів, масажистів.

Прикладом того, як можна схуднути і отримати послуги всіх перелічених спеціалістів в одному, став проект “Супер схуднення за 45 днів” від фітнес-центру “Кляштор”. Керівником проекту є тренер Назар Янко, котрий сформував комплексну програму схуднення. Це і тренування у тренажерному залі, кардіо заняття, масажі, а також прописаний раціон харчування для учасників проекту.

20-го березня у фітнес-центрі відбувся фінал вже п’ятого сезону проекту “Супер схуднення”. Тренер Назар Янко стверджує, що цей сезон за результатами та продуктивністю став одним із найсильніших. 15 учасниць, 15 шалених досягнень та помітних результатів.
“Всі схудли! Я задоволений результатами кожної з учасниць. За 45 днів завдяки збалансованому раціону, щоденним тренуванням та командному духу, - дівчата скинули багато зайвої ваги, оздоровились та підняли свою самооцінку. Цей проект не тільки про схуднення, але й про здоров’я, силу волі та роботу в команді”, - каже керівник проекту та тренер Назар Янко.

“Командні тренування дуже ефективні. Я створив мотиваційні умови: щотижня учасниці отримують заохочувальний приз, який стимулює кожну з учасниць показувати найкращий результат протягом тижня. До того ж, жодна з учасниць не хоче відставати від інших, а прагне бути як мінімум на рівні, а то і краще”, - додає тренер.

Учасниці дотримуються прописаного тренером харчування і звітують про дотримання у вигляді фотографій. Тренер запевняє, що програма універсальна та не категорична, тобто учасниці мають перелік продуктів, які можна споживати відповідно тієї чи іншої частини дня, з чим можна поєднувати та в якій кількості. Ну і звісно ж є перелік продуктів, на які накладено табу. За відгуками учасниць така методика працює. Мовляв, якби контролю не було, вони б “грішили” некорисною їжею.

“На першому тижні тренування нам всім здавалось, що часу дуже багато. Та з кожним днем часу на бажаний результат меншало. Нам не хотілось, аби проект завершувався. Великої впевненості додавав Назар, котрий на 100% знаходиться на своєму місці. Людина, котра без перебільшень допоможе схуднути кожному. На початку було дуже важко, як з харчуванням, так і з тренуваннями. Гадаю, без допомоги тренера 90% дівчат із сезону не здобули б таких результатів. А ще, командна робота дуже мотивує. Ми щиро тішились результатам одна одної. Вже зараз я впевнено кажу, що братиму участь у шостому сезоні проекту, бо вважаю, що зупинятися не потрібно”, - каже учасниця Вікторія Семин.

“Я прийшла в проект, аби змінити щось довкола себе. Потрібно було зробити тільки крок. Після знайомства з тренером, розумієш, що хочеш досягти і для себе і для оточуючих більшого. У нашого тренера стільки сили та позитивних емоцій, що він готовий дарувати їх нашим дівчатам. За 45 днів проекту я схудла на 14,2 кг”, - ділиться учасниця проекту Наталія.

Наталія Антонюк (-14.2 кг)

Найскладніше було втратити вагу учасниці із найменшою вагою. Дівчина прийшла на проект з вагою 63 кг при зрості 1,65, і їй вдалося скинути більше восьми кг. Найкращий результат показала переможниця цього сезону, котра, за словами тренера, зробила неможливе. Ірина Геник прийшла на проект із вагою 78 кг, а вийшла з вагою - 61 кг.

Ірина Геник (-16,8 кг)

“На проект я прийшла на початку весни, аби підготувати своє тіло до літнього сезону. Проект дає крила! Відкриває перед тобою багато можливостей. Ти впізнаєш себе зовсім по-іншому, розумієш, що у тебе є сили робити те, про що раніше й не здогадувалась. Назар Янко - тренер, друг, мотиватор, котрий повністю віддається своїй роботі. Тільки завдяки Назару ми досягли таких результатів. Я щаслива, оскільки змогла позбутися зайвих 16,8 кг та здобути перемогу й головний приз. Я продовжуватиму тренування. Проект закінчився, але я не планую припиняти. Тільки вперед!” - каже переможниця 5 сезону Ірина.

Головним призом 5 сезону проекту “Супер схуднення за 45 днів” став сертифікат на подорож на суму 400$ від туристичної агенції “JoinUp” за фінансування компанії “StarLife”. Учасник самостійно обирає в яку мандрівку відправитись.

“Схуднути може кожен. Наступний сезон починається 25 березня. Одна з учасниць вже вдруге бере участь у проекті, загалом вона скинула - 25 кг. Ми не зупиняємось, а тільки покращуємо умови тренування та вдосконалюємо програму харчування”, - говорить Назар Янко.

Аліна Солонько (-25 кг за 2 сезони)АВТОР: Сніжана ГАВРИЛЮК

ФОТО: Андрій КАНЯ