ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Робота студентки Коломийського педколеджу увійшла в трійку кращих на Міжнародному конкурсі малюнку. ВІДЕО

Студентка Коломийського педколеджу перемогла у Міжнародному конкурсі малюнку "Здай кров заради життя".

З більш як 10-ти тисяч учасників робота Марії Ласійчук здобула третє місце, повідомляє НТК.

18-річна Марійка Ласійчук - студентка 4-го курсу відділення образотворчого мистецтва Коломийського педколеджу, мешканка Нижнього Вербіжа. Малюванням дівчина захопилася ще змалечку, вміє малювати і її мама. Марійка найбільше полюбляє графіку. Малює все, тематика залежить від настрою. Свої роботи зберігає вдома, але має їх небагато, бо картини часто дарує. З цим видом мистецтва Марійка планує пов'язати власне майбутнє, хоче оволодіти спеціальністю графічний дизайн.

Ідею малюнку на конкурс Марійка придумала сама, деякі деталі підкоректувала її викладач Юлія Венц. Сама студентка зізнається, що на таке високе місце не очікувала, адже роботи конкурсантів теж були цікавими та й кількість учасників вражала – їх було понад 10 тисяч.

Церемонія урочистого нагородження переможців і призерів конкурсу відбулася в Посольстві Литовської Республіки в Україні, за участю організаторів та почесних гостей. Марійка отримала безліч вражень, оскільки у столиці вперше. За один день встигла й нагороду отримати та ще й Київ подивитися.

Викладачка Марійки Юлія Венц у коледжі викладає вже 14 років. Каже, щороку до них приходять талановиті студенти, які перемагають у конкурсах та олімпіадах. Але успіх такого рівня у неї як наставника – вперше. Пишається таким досягненням своєї учениці.

Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків “Здай кров заради життя” відбувається вдруге. Він проводиться серед учнів та студентів України і Литовської Республіки. Мистецтво – це найкращий засіб дипломатії, що може передати традиції, погляди та вірування від одного народу до іншого. Тим паче, українська і литовська культури мають багато спільного.