ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Продюсер підробив учнівський квиток і в Буковелі видавав себе за "СБУшника"

Працівники Нацполіції в  Івано-Франківській області  зафіксували протиправні дії мешканця Києва, котрий  відпочивав на туристичному комплексі “Буковель”.

Як повідомили  в управлінні внутрішньої безпеки ЦУ СБУ, 50-річний Андрій Білоус з міста Києва поселився у готелі ZimaSnow сьомого лютого, інформує Галка.

Впродовж кількох днів чоловік часто з’являвся у закладі в нетверезому вигляді. А коли йому робили зауваження працівники готелю та інші гості – погрожував їм проблемами, мовляв, є працівником підрозділу внутрішньої безпеки центрального управління СБУ. Як доказ столичний турист демонстрував службове посвідчення полковника.

Про хуліганські дії і використання такого статусу стало відомо правоохоронцям. Коли перевірили документи Білоуса, з’ясували, що це дуже майстерна підробка, вклеєна в учнівський квиток. А сам Білоус ніколи в СБУ не працював.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом використання завідомо підробленого документа.

До слова, зловмисником виявився чоловік, котрий на ресурсі work.ua шукає роботу продюсера і має в професійному доробку роботу над багатьма фільмами, серіалами та телешоу, які зокрема виходили на телеканалі 1+1.