ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прийнято бюджет Коломийської громади на 2023 рік

На сесії міської ради прийняли основний документ Коломийської громади на 2023 рік – бюджет. Вперше в історії доходи запланували в сумі на понад один мільярд гривень, повідомив голова громади Богдан Станіславський.
"Але кажу одразу – відповідно до законодавства 200 мільйонів гривень буде повернено в державний бюджет. Це так звана реверсна дотація.
А тепер детальніше про цифри. Ключовими джерелами надходжень у 2023 році будуть: ПДФО, місцеві податки і збори, акцизний податок, плата за надання адміністративних послуг, міжнародні гранти", - зауважив мер.
З його слів, найбільші видатки, як і в попередні роки, йтимуть на освіту – майже 300 мільйонів гривень. Також на житлово-комунальне господарство заплановано понад 200 мільйонів гривень. Трохи більше 20 мільйонів заплановано на охорону здоров’я, спорт, культуру і туризм. На соціальний захист у бюджеті-2023 передбачено майже 37 мільйонів гривень.
"Бюджет ми вчора змогли прийняти завдяки військовим. Тому перш за все хочу подякувати захисникам. Без них нам би було дуже складно. Тому ще раз дякую. Коломийська громада завжди готова вас підтримувати всіма силами. І в бюджет ця підтримка також закладена", - підсумував Станіславський.