ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Прикарпаттяобленерго" звернулося до енергоємних підприємств області свідомо обмежити споживання електроенергії

Через складну ситуацію в енергосистемі, збереження дефіциту електроенергії та зростання споживання електроенергії через зниження температури, НЕК «Укренерго» довело до «Прикарпаттяобленерго» ліміт споживання, який передбачає зниження споживання електричної потужності.
Відповідно до цього товариством прийнято рішення в період з 7 лютого до 21 лютого 2023 року на території області ввести Графіки обмеження споживання електричної потужності.
Графіки обмеження споживання електроенергії доведені до 21 енергоємного підприємства області. Перелік цих підприємств обленерго узгодило з ОВА. До кожного підприємства доведені Графіки обмеження електричної потужності. Згідно них підприємства повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків. У разі їх недотримання, енергетикам доведеться самостійно їх обмежувати в електропостачанні.
Енергетики надіються на розуміння підприємствами складної ситуації в енергосистемі та на їхнє свідоме обмеження споживання електроенергії.
Це у свою чергу дозволить дотримуватися і так низьких доведених лімітів для області і стабільно пройти період можливого різкого зниження температури повітря.
Також прийнято рішення, що при зниженні температури повітря до -10 градусів, 12 котелень, які потрапили у чергу 4.3, вимикати не будуть.