ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпаттяобленерго: де дізнатися про вимкнення світла


Нагадування: де дізнатися про вимкнення світла21 вересня Україна була знову масово атакована ракетами з боку рф. НЕК «Укренерго» повідомило, що внаслідок обстрілу є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах. В Івано-Франківській області пошкоджень критичної інфраструктури немає, втім прикарпатські енергетики нагадують, де можна дізнатися черги погодинних вимкнень у разі їх введення.З 1 жовтня на Прикарпатті будуть діяти оновлені графіки погодинних вимкнень, поділені на 6 черг. Проте це не означає, що вони будуть застосовуватися. В разі необхідності їх використання – споживачів повідомлять заздалегідь.Дізнатися свою чергу вимкнень можна:

• На сайті компанії (Головна сторінка – Графіки вимкнень) або за посиланням: https://svitlo.oe.if.ua/.

• Через чат-бот у Viber (https://chats.viber.com/oeifuabot_) за номером особового рахунку у форматі: 8 цифр пробіл прізвище.

Для цього необхідно перейти за кнопкою «Відсутнє світло» – «Черга вимкнень»Якщо електроенергія відсутня через планові чи аварійні роботи, дізнатися про це також можна на сайті АТ «Прикарпаттяобленерго»: Головна сторінка – Вимкнення – За адресою/особовим рахунком або за посиланням https://oe.if.ua/uk/shutdowns_table. Отримати інформацію про вимкнення можна і у Viber-боті: Відсутнє світло – Перевірка активних вимкнень за адресою.Довіряйте тільки офіційним джерелам інформації та діліться ними зі своїми рідними й близькими!