Прикарпаття - з новими спортивними здобутками. ФОТО

Прикарпатка Галина Ковальська здобула «бронзу» чемпіонату світу з самбо у ваговій категорії 80 кг. Тренується спортсменка під керівництвом Євгена Боднарука та Андрія Микитина.
Наші спортсмени вкотре відзначились з таеквон-до, здобувши перше загальнокомандне місце на Кубку України серед дорослих та на всеукраїнських змагання серед дітей, юнаків і юніорів з формальних вправ, спарингу, традиційного спарингу, спеціальної техніки та тесту сили.
Збірна Прикарпаття була представлена 120 спортсменами, які на Кубку України здобули 8 - золотих , 1 - срібну та 3 - бронзові медалі.
На всеукраїнських змаганнях - 27 - золотих, 19 - срібних, 14 - бронзових медалей.