ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатців запрошують на міжнародний фестиваль "Global Village"

17 лютого в Івано-Франківську проходитиме фестиваль культур "Global Village" в рамках програм волонтерських стажувань за кордон від молодіжної організації "АЙСЕК".


Про це інформує повідомляє Бліц-Інфо."Global Village" - це фестиваль культур, де люди з усього світу демонструють свої народи через їжу, костюми, музику та традиції. Франківці та гості міста зможуть особисто поспілкуватись з учасниками і дізнатись більше про представлені країни.

За словами організаторки заходу Христини Стоколоси, на "Global Village" завітають учасники з Індонезії, Туреччини, Китаю та Єгипту.

"Основною метою фестивалю є руйнування кордонів між націями. Хочемо навчити людей, що потрібно більше цікавитись іншими культурами. Фестиваль - маленька подорож у іншу країну, не перетинаючи кордон",- розповідає дівчина.

"Global Village" відбудеться в фортечній галереї "Бастіон" та триватиме з 12:00 до 17:00.

Стажер з Туреччини Ялчен розповідає, що фестиваль дасть можливість показати, що всі нації мають щось спільне.

"На такому заході я вперше. Представлятиму свою країну через танці, традиційну пісню та кухню, а саме турецькі солодощі. Після того, як я приїхав в Україну, зрозумів, що ми не такі й різні. Важливо показати, що всі культури чимось схожі",- наголошує стажер.