ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Прикарпатців закликають долучитися до Всесвітньої кампанії "Година Землі"

Сьогодні, 30 березня цього року Україна приєднується до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.


Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше ніж 50 мільйонів людей у 35 країнах світу,

Про це інформує ІФ ОДА, пише Дзеркало медіа.
"Івано-Франківська облдержадміністрація також підтримує та долучається до такої важливої та корисної кампанії і закликає всіх Вас, не будьте байдужими! Кожен громадянин України може зробити свій внесок у покращення загальної екологічної ситуації, долучившись до цієї кампанії та вимкнувши на одну годину світло та електроприлади о 20 год. 30 хв. 30 березня 2019 року", - йдеться у дописі.

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

До Години Землі у 2018 році приєдналися понад 7000 міст у 188 країнах світу. В Україні до кампанії долучилися більш як 75 міст та містечок.