Майстерня Центру для учасників АТО та їхніх сімей "Бандерівський схрон" запустила серію дерев'яних прикрас на ялинку. Про це повідомили на Facebook-сторінці Іграшки зі Схрону, пише Суспільне.
![Прикарпатські ветерани АТО виготовляють екологічні новорічні прикраси Прикарпатські ветерани АТО виготовляють екологічні новорічні прикраси](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/ab22b93390a80163.jpg)
Це не перша новорічна колекція від захисників України.
"Цьогоріч ми змінили кольорову гамму, додали декілька нових фігурок та зробили вироби тоншими (у нас тепер є можливість виготовити дошку товщиною 8 мм, на відміну від торішніх 12 мм)", - пишуть автори іграшок.
![Прикарпатські ветерани АТО виготовляють екологічні новорічні прикраси Прикарпатські ветерани АТО виготовляють екологічні новорічні прикраси](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/62cfc198beb25fd0.jpg)
Колекція створена з екологічно чистих матеріалів: дерево - вільха, акрилові фарби та лак, джгутовий шнурочок.
Кожна одинадцята фігурка - в подарунок.
![Прикарпатські ветерани АТО виготовляють екологічні новорічні прикраси Прикарпатські ветерани АТО виготовляють екологічні новорічні прикраси](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/6b40dd2574838789.jpg)
Кошти, зароблені від продажу виробів майстерні, скерують на утримання Будинку ветеранів Центру для учасників АТО та їхніх сімей "Бандерівський схрон".
Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.