ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатські рятувальники надали допомогу двом туристкам у горах. ФОТО

10 червня о 10:45 до ОКЦ ГУ ДСНС в області надійшло повідомлення від жительки міста Київ про те, що при спуску з гори Кострич поблизу села Бистрець Верховинського району, вона зійшла з маршруту в ліс і заблукала. Зв’язок із заблукалою підтримувався.
До проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено Верховинських рятувальників,які о 13:40 знайшли заблукалу жінку, та здійснили її супровід до транспортного засобу.
А о 14:05 год. до чергового рятувальника поста Заросляк поступило повідомлення про те, що під час сходження на гору Говерла травмувала нижню кінцівку жінка, жителька м. Харків та потребує допомоги рятувальників.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено рятувальників поста Заросляк.
О 16:00 год. рятувальники прибули до туристки, надали долікарську допомогу та провели заходи по перенесені постраждалої до підніжжя гори.
Рятувальники постійно звертають увагу громадян на необхідність ретельно планувати свої туристичні мандрівки, об'єктивно оцінювати власні сили та фізичний стан, а також слідкувати за зміною погодних умов у горах. Якщо ж люди вважають ці поради зайвими і нехтують правилами безпеки, то, на жаль, зустрічі із пошуково-рятувальними підрозділами не уникнути, адже наслідки не змушують на себе довго чекати.
Головна вимога безпеки – зареєструватися та отримати консультацію працівників гірської пошуково-рятувальної служби щодо обраного маршруту і можливого погіршення погодних умов.