ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатська "Свобода" вибачилася у заяві за расистські гасла під час "тарифного маршу"

У Івано-Франківську на мітингу політичної партії пролунали відверто ксенофобські гасла. На мітингу партії "Свободи" пролунали гасла про одну расу, одну націю та одну Батьківщину, пише Фіртка.

Мітингувальники запалили фаєри і підпалили сміттєвий контейнер, який принесли під будівлю обласного управління захисту економіки. На акції був помічений і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

Щойно на сайті обласної організації партії "Свобода" з'явилося звернення вибачення перед "громадськістю та політичними партнерами за окремі випади, що, на жаль, мали місце під час маршу, зокрема і з боку окремих політично недосвідчених учасників маршу".

Окремо в заяві звертаються до Українського об'єднання патріотів ‒ УКРОП.

"Івано-Франківська обласна організація ВО "Свобода" висловлює щиру вдячність громадськості краю та національно-патріотичним силам, які долучилися до проведення 7 березня 2017 року в обласному центрі Маршу проти тарифів, репресій та олігархів.

Переконані, що лише спільними зусиллями можемо домогтися встановлення справедливих тарифів на газ, електроенергію та комунальні послуги, подолати корупцію, припинити визискування українців чинним режимом, який, прийшовши до влади після Революції Гідності, так і не виконав вимог Майдану.

Стверджуємо, що готові до подальшої спільної боротьби проти свавілля чинного режиму, подвійних стандартів, засилля корупції та політичного переслідування.

Існуючі реалії красномовно свідчать, що переслідувань від чинного режиму може зазнати кожен, хто посмів критично оцінювати його політику та не плестися у її фарватері - державний службовець, дрібний підприємець, політичний діяч, представник великого бізнесу.

Впевнені, що лише об'єднавши зусилля, не піддаючись дрібним провокаціям чи цілеспрямованим зусиллям окремих політичних блазнів, здатні покласти край подальшому скочуванню нашої країни в прірву та не допустити можливого реваншу антиукраїнських сил", - йдеться в заяві.