Сім’я пані Галини та маленької 3-річної Христинки, в будинок якої влучила російська ракета, таки відзначатиме різдвяні свята в рідній домівці. Про це повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА.
"Завдяки нашій підтримці, а також допомозі благодійників у будинку родини протягом декількох днів вже працюють робітники, щоб повністю відновити житло після ракетного влучання. Вже завтра обіцяють все завершити.
Сьогодні я відвідала родину, щоб підтримати їх. Адже для сім'ї це велике потрясіння. Люди не повинні залишитися наодинці з бідою, особливо у час Різдва. Це справжнє диво, що під час ракетного удару, ніхто не постраждав. А будинок ми спільно відбудуємо.
Я хочу подякувати благодійникам, а також голові територіальної громади Ігорю Петруку, односельчанам, що не залишились осторонь чужої біди і відгукнулися на допомогу.
Рашистам не здолати нашу єдність та непереборний дух. Ми переможемо! Слава Україні!" - написала 4 січня на своїй сторінці у фейсбук очільниця області.
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234619-4961.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234559-9597.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234532-9664.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234514-3697.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234455-3809.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234435-2175.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234408-8181.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234347-1947.jpg)
![](../../../../images/general/2023/01/04/20230104234325-4249.jpg)