ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатська лікарня поповнилась сучасним медичним обладнанням

Вчора, 20 січня, у лікарні Галича презентували нове сучасне медичне обладнання.

В медичному закладі було представлено відеогастроскоп – діагностичний прилад, яким поповнилася Галицька центральна районна лікарня. Завдяки даному обладнанню можна здійснити ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунка, а також дванадцятипалої кишки, інформує Галицька РДА.

Цей метод дослідження дуже інформативний і безпечний при захворюваннях досліджуваних органів, і крім того, він відрізняється точністю серед інших методів. Вартість відеогастроскопу складає 940 тисяч гривень, і придбаний він за субвенцію, надану Бовшівською сільською радою.

Освятив приміщення та благословив лікарів на плідну працю декан Галицький УГКЦ о.Ігор Броновський.

Керівник району згадав і про те, що дане сучасне обладнання вдалося придбати за екологічні кошти, які у 2015 році дозволялося перенаправляти в загальний фонд місцевого бюджету і спрямовувати їх на визначені громадами пріоритети. У 2016 році ця норма була скасована і відтепер використання таких коштів матиме цільовий характер – їх належить спрямовувати виключно на здійснення природоохоронних заходів і унеможливить фінансування соціально значимих видатків місцевих бюджетів в галузях охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури та інших потреб.

Джерело: galka.if.ua