ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатка побила палицею поліцейського, який прийшов з обшуком. Суд звільнив її від покарання

Мешканка села Волосів Надвірнянського району вдруге потрапила на лаву підсудних. Жінка з дерев’яною палицею напала на поліцейських та пошкодила їхні автомобілі.

Суд розглядав справу понад два роки. Сам випадок стався у 2016 році, коли у рамках іншого кримінального провадження до підсудної прийшли поліцейські з обшуком. Слідчі приїхали на трьох автівках, інформують на сайті Надвірнянського суду, пише Дзеркало медіа.

Жінка зустріла правоохоронців з дерев’яною палицею. Одного з них вдарила двічі, чим спричинила йому закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Потім вибігла на вулицю і взялася за автомобілі. В одному з них побила вікна, а в другий запустила каменем і розбила скло правих задніх дверей.

Жінка у суді своєї вини не визнала. Розповіла, що працівники поліції виламали двері. Вона з переляку втекла у сільський магазин, стверджувала, що нікого не била і не нищила чиєсь майно.

Підсудна просила її виправдати або застосувати відносно неї амністію, оскільки в неї на утриманні є дитина-інвалід.

Окрім потерпілих поліцейських, у суді свідчили також сільський голова та секретар сільської ради, яких правоохоронці попросили прийти на обшук. Свідки підтвердили, що жінка побила поліцейського та розтрощила автомобілі.

Суд визнав жінку винною за трьома статтями (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків),(умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв), (умисне знищення або пошкодження майна, що належить працівникові правоохоронного органу) – та засудив її до трьох років обмеження волі та штрафу 1700 гривень.

Однак суд звільнив її від призначеного покарання. Обвинувачена має лише сплатити 1759 грн за проведення експертиз.