Прикарпатка на чемпіонаті України з веслування виборола три медалі

Вихованка Івано-Франківського спортивного клубу «Альбатрос» Ольга Крикун здобула три медалі на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное пам’яті В’ячеслава Сорокіна.

Спортсменка виграла дві золоті медалі у категорії «каное-четвірка класу «мікс» та на дистанції один кілометр – у «каное-двійці». Крім того, Ольга виборола третє місце у «каное-двійці» на дистанції 500 метрів, повідомляє пресслужба ОДА.

Слід зазначити, що спортсмени-веслувальники беруть участь в одному виді програми жіночого каное та на двох-трьох дистанціях чоловічого. Разом з тим в програмі чемпіонату існує більше 40-ка видів цього виду спорту.

Тренує Ольгу Крикун викладач вищої категорії Школи вищої спортивної майстерності, старший тренер збірної команди України серед юніорів (дівчата) Микола Періг.

До теми: Коломияни стали чемпіонами України з пауерліфтингу.