Прикарпатка Ірина Заблоцька виборола бронзу на чемпіонаті світу з боротьби U-23 в Албанії. ФОТО

Івано-Франківщина - з новими спортивними досягненнями.
Прикарпатська спортсменка Ірина Заблоцька виборола бронзу на чемпіонаті світу з боротьби U-23, який відбувся в Албанії.
Ірина – вихованка Вигодської дитячо-юнацької спортивної школи, тренується під керівництвом Максима Кравченка.
До слова, українська жіноча збірна на цих змаганнях посіла 2 місце у командному заліку.
Цими вихідними близько 250 спортсменів змагалися за Кубок Івано-Франківської області та міста з таеквон-до.
Змагання присвятили пам'яті загиблих героїв України у війні проти рф. А зібрані під час турніру кошти передадуть на підтримку тренерів Івано-Франківського обласного осередку, які зараз воюють у лавах ЗСУ.
Наші юні спортсмени змагались у спарингу, формальних вправах, спеціальній техніці та тесті сили. Поєдинки відбувались одночасно на 5 майданчиках.