ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Президент Порошенко підписав указ по впровадженню технології 5G в Україні

Президент України Петро Порошенко підписав указ про запуск 5G в Україні.

Указ визначає графік, який дозволить запустити зв’язок 5-го покоління у 2020 році і включатиме план виведення частот, координацію роботи з Урядом та необхідні законодавчі ініціативи Верховної Ради, про це йдеться на сайті Президента, пише Дзеркало медіа.

Глава держави нагадав, що у 2014 році в Україні не було навіть стандарту 3G, а перший Указ Президента про запровадження зв’язку 3-го покоління був виданий в липні 2014 року.

"Ми намагалися подолати відставання, яке мала Україна, від провідних країн світу", – наголосив Президент. При цьому він згадав, що вже в липні 2015 року був підписаний Указ про впровадження цифрового стандарту 4-го покоління.

"Сьогодні вже і зв’язком 3G, і 4G нікого не здивуєш. Вони працюють по усій країні", – сказав Президент та наголосив, що Україна це зробила за 5 років, в той час, коли в більшості інших країн це потребувало більше десяти років.

"Сьогодні, у всесвітній День радіозв’язку, який відзначається ООН, ми маємо історичну подію. Розуміючи, що зв’язок 5-го покоління у 2020 році запрацює в більшості країн Європейського Союзу. І вже зараз працює в США та Китаї, ми не збираємося пасти задніх", – зазначив Президент.

Нагадаємо: Президент Порошенко підписав закон про мову