ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда": інтерактивний тренінг-інтенсив для фахівців Івано-Франківщини

Сучасний логопед, хто він? Якими практичними кейсами та лайфхаками  наповнити професійну скриньку логопеда? Що таке логопедичний арт - коучінг?

На ці та багато інших питань, можна отримати відповідь під час інтерактивного тренінгу - інтенсиву, що відбудеться 24 листопада в м. Івано-Франківську.
В актовій залі Івано - Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти / пл. Міцкевича, 3 / з 11:00 до 13:00 / відбудеться освітній захід на тему: «ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ В ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЛОГОПЕДА», в програмі якого будуть висвітлені такі теми:
«Сучасний логопед, хто він?»
«Практичні кейси та лайфхаки в скриньку логопеда».
«Логопедичний арт - коучінг».
«Відповіді на питання фахівців» / Інтерактивна частина /.

Реєстрація на захід за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciNeURtNbWuQQEM5HWK8v8HiD9Aj
XonmCH0nNMsTzM-YN9EQ/viewform

Реєстрація на захід за телефоном: +38 098 877 57 42 / +38 066 614 44 24

Давно не секрет, що мова людини розкриває багато інформації про саму особистість, таким чином бути її певним відображенням. В нашому сьогоденні необхідність красиво і правильно говорити, стає важливим фактором. Хороша чітка вимова може зробити людину успішною, а мовленнєві порушення - стати тому успіху на заваді.

Колись професії логопед не існувало взагалі. Вважалося, що якщо людина має труднощі з мовленням, то це її індивідуальна особливість, яку не можна змінити. Але завдяки такому фахівцю, як логопед, можна отримати приголомшливий результат на шляху корекції мови та мовлення, повністю змінивши якість соціального життя.

Слід зазначити, що логопед – це свого роду вчитель, від якого потребується необмежене терпіння і розуміння. Він вміє знаходити підхід до кожного, подавати вправи дітям у цікавій ігровій формі і допомагати долати дорослі комплекси. Буває, що з моменту початку занять у логопеда до перших успіхів проходить кілька місяців або навіть років. Все залежить від складності порушення і професіоналізму фахівця. Одними з важливіших обов’язкові якості професії — це комунікабельність і наполегливість, адже завдяки налагодженій комунікації між всіма учасниками корекційного процесу, можна отримати позитивний результат від спільної роботи.

Протягом року освітньо - тренінговий центр «ЛОГОДАР» / засновник та керівник п. Тетяна ЯРМАК / здійснював просвітницько - навчальну діяльність в усіх регіонах України в дистанційному форматі / тренінги, вебінари, майстер класи тощо для логопедів /.

Осінь 2023 стала знаковою для центру, адже після півторарічної перерви, він почав здійснювати свою діяльність в очному форматі.
Першим таким проєктом сезон тренінгів наживо «ЛОГОДАР» розпочав з інтерактивного тренінгу - інтенсиву «ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ В ДІЯЛЬНОСТІ
СУЧАСНОГО ЛОГОПЕДА» для логопедів Львівщини, який відбувся 13 жовтня. А вже 22 жовтня, логопеди з 14 регіонів України та Словаччини, а також студенти старших курсів кафедри логопедії Львівського національного університету ім. Івана Франка стали учасниками семінару - тренінгу «STOPзаїкання».

Листопад для освітньо - тренінгового центру «ЛОГОДАР» відзначився кількома подіями, присвяченими Міжнародному дню логопеда.
Розпочався він 14 листопада з «МОВЛЕННЄВОГО ЛАБОРАТОРІУМУ 2023 / осінь /», який пройшов в м. Львів для логопедів Львівщини та інших регіонів України.

А вже 16.11. відбулась ZOOM лекція на тему «ЗАЇКАННЯ - НЕ ВИРОК» для студентів кафедри корекційної освіти Житомирського національного імені Івана Франка .

17.11 для логопедів Житомирщини, а також студентів ЖДУ було проведено інтерактивний тренінг - інтенсив «ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ В ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЛОГОПЕДА».

Учасники всіх заходів мали можливість розширити свої професійні знайомства, поділитись між собою власним досвідом, почути від спікерів багато нової інформації. Після кожної зустрічі всі учасники отримали сертифікати про участь.

Захід відбудеться за підтримки: Департаменту освіти і науки  Івано -Франківської обласної державної адміністрації, Івано - Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та офіційного партнера заходу ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» /керуючий партнер п. Роман БІЛЯВСЬКИЙ /.

Інформаційний партнер заходу: РОТАРІ ІВАНО - ФРАНКІВСЬК …..
«ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ В ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЛОГОПЕДА» - це концентрат новаторських підходів, кейсів та лайфхаків в творчо - практичну скриньку логопеда. А ще - це спілкування колег наживо, ділячись досвідом.