ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Повінь на Прикарпатті не набула статусу національної, тому постраждалі не отримають відшкодування з держбюджету, – Геннадій Зубко

Збитки, завдані підтопленням цього тижня у шести районах Івано-Франківської області, ще підраховують.

Про це сьогодні повідомив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, інформує ТРК Карпати.
"На сьогодні остаточної цифри ще немає. Бо в одному районі ми завершили обстеження, а в інших вони ще тривають, – пояснює Гончарук. – До вівторка, за умови стабілізації погоди, будемо мати дані щодо суми відшкодування людям".

За словами очільника області, в обласному резервному фонді є 5 мільйонів гривень, тому проситимуть допомоги у держави.

Віцепрем’єр, міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України України Геннадій Зубко повідомив, що повінь на Прикарпатті поки що не набула статусу національної.

Тому про державне фінансування не йдеться.

"Поки що статус теперішньої повені на Франківщині – це регіональний рівень, – каже Зубко. – Є в обласному бюджеті кошти, щоби підтримати потерпілих. Якщо статус буде підвищений до національного, тоді ми будемо включатися на рівні державному з коштами з резервного фонду".НагадаємоПовінь на Прикарпатті: підтопленими залишаються понад 150 господарств