ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Потрібна допомога 22-річному важкопораненому бійцю з Коломийщини

Важкопораненому Василеві Пасічняку з Черемхова потрібна допомога.

Про це написала у Фейсбук Наталія Сербин.

"Маємо дуже важкого пораненого у Львівському госпіталі.
#ВасиляПасічняк, майже місяць перебував у коматозному стані, а тепер переведений в нейрохірургічне відділення.

Спілкувалася з мамою на разі не мають ще відкритого рахунку, буде мама тільки йти в банк.Хто хоче допомогти, то може безпосередньо передати кошти.
Буде рахунок - будемо допомагати.
Лікування довготривале і потрібна підтримка".


Хлопець народився 27 травня 1996 року у Черемхові. Після школи вивчився на тракториста в ПТУ в сусідньому Коршеві. Та працювати за спеціальністю йому не довелося, бо одразу пішов на строкову службу в Збройні Сили. Відслужив один рік і вирішив підписати контракт на півроку. Побувши вдома два тижні у січні 2017 року знову підписав контракт ще на півроку. Служив в 108 Делятинській бригаді. У квітні отримав проникаюче вогнепальне осколкове поранення з переломом скроневої кістки. Це сталося в районі Новоолександрівки.


Спочатку його доставили у у важкому стані до Бахмутського госпіталю, тоді гелікоптером у Харківський госпіталь, але поки рідні доїхали туди, його вже перекинули у Львів в ВМКЦ ЗР.

14 травня у нейрохірургічному відділенні  Василеві зробили операцію, за словами сестри Галі, яка ним опікується тут, "витягали осколки з голови".

"Галочка зараз – головний комунікатор Василька, вона з ним спілкується, говорить до нього, задає питання, а Вася відповідає очима. На жаль, внаслідок поранення він не говорить, його годують через зонд, нога одна не працює, рука теж, він лише ледь стискає пальчики”.