ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Порушення законодавства: Антимонопольний комітет України відкрив справу проти “Івано-Франківськгазу”

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розглядає справи за ознаками скоєння 20 облгазами, серед яких й “Івано-Франківськгаз”, порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це глава АМКУ Юрій Терентьєв повідомив 11 квітня в Facebook, передає НВ.

“Справи розпочато за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках розподілу природного газу в межах територій ліцензійної діяльності, закріплених за відповідними облгазами.

Підставою для початку стало донарахування облгазами побутовим споживачам обсягів спожитого природного газу понад обсяги, визначені за даними лічильників.

Зараз АМКУ збирає докази по цих справах, зокрема з 18 березня проводить позапланові виїзні перевірки.

Як відомо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) 23 листопада минулого року заборонила операторам газорозподільних систем здійснювати донарахування в платіжках за газ, що виникли в результаті приведення його обсягів до стандартних умов, але вони продовжили це робити.

У березні поточного року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оштрафувала “Івано-Франківськгаз” на 850 тисяч гривень за незаконні донарахування у платіжках.

Читайте також: Мешканці Прикарпаття заборгували за газ рекордну суму коштів. ВІДЕО