ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Понад 3 тисячі нетверезих водіїв виявили на Прикарпатті від початку року

Поліція Івано-Франківщини працює в посиленому режимі задля максимального захисту громадян та забезпечення порядку й безпеки у воєнний період. Особливу увагу приділяють безпеці дорожнього руху на автошляхах. А також вживають максимальних заходів щодо недопущення керування транспортними засобами водіями у стані сп’яніння.


Правоохоронці постійно фіксують факти керування водіями транспортних засобів у стані сп’яніння. Лише від початку року ними виявлено на дорогах області 3 248 таких порушників, а від початку війни 2 715 керманичів. На порушників склали адмінпротоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Правоохоронці нагадують, що за таке правопорушення передбачений штраф у розмірі від 17 тисяч гривень з позбавленням права керування на один рік;


- при повторному правопорушенні – від 34 тисяч гривень з позбавленням права керування на три роки;


- при порушенні три та більше разів за рік – від 51 тисячі гривень з позбавленням водійських прав на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.


Аби убезпечити себе від біди та не потрапити у неприємні ситуації, поліція нагадує водіям – керування транспортними засобами «напідпитку» неприпустимо.


Сідаючи за кермо у стані сп’яніння ви не тільки грубо порушуєте Правила дорожнього руху, але піддаєте небезпеці життя та здоров’я, як власне, так і інших учасників дорожнього руху!


Будьте відповідальними! Бережіть життя і здоров’я – своє та інших учасників дорожнього руху!


Поліція Івано-Франківської області