ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліція Прикарпаття нагадує про "День тиші" у шістьох ОТГ і відповідальність за порушення

З 00:00 годин 21 грудня розпочався «День тиші» у Коломийському, Рожнятівському, Тисменицькому і Надвірнянському районах.

Прикарпатська поліція просить дотримуватися закону, а виявивши порушення – телефонувати на «102».

Нагадаємо, 22 грудня в Івано-Франківській області відбудуться перші вибори у шести ОТГ, а саме: у Корницькій сільській ОТГ, Гвіздецькій селищній ОТГ, Підгайчиківській сільській ОТГ (Коломийського району), Дубівській сільській ОТГ (Рожнятівський район), Єзупільській селищній ОТГ (Тисменицький район), Пасічнянській сільській ОТГ (Надвірнянський район). На території шістьох ОТГ з 00:00 21 грудня розпочався «День тиші».

Поліція радить громадянам утриматися від участі в заходах, що порушують вимоги виборчого законодавства. Адже за це передбачена відповідальність від сплати штрафу аж до позбавлення волі. Також прохання до мешканців області в разі виявлення правопорушень невідкладно телефонувати до поліції за номером «102».

Згідно зі ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення, проведення передвиборної агітації поза строків, у заборонених або невстановлених законом місцях, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-850 грн) і на посадових осіб – від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1360 грн).

За порушення чинного законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.