ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліцейські Прикарпаття презентували соціальний відеоролик, який закликає не сідати за кермо нетверезими. ВІДЕО

Соціальним відеороликом «Другого шансу може не бути – не сідай нетверезий за кермо» поліцейські мають на меті звернути увагу громадян до проблеми дорожньо-транспортних пригод, а також аварій, які вчинені водіями у стані сп’яніння.

"Ми, правоохоронці Івано-Франківщини, сподіваємося, що взаємодія поліції та громадськості, а також свідомість кожного водія може позитивно вплинути на вирішення цієї проблеми. Пам`ятайте, другого шансу може не бути…" - зазначають поліцейські.

У відеоролику один водій їде напідпитку, а інший – тверезий. В останнього в салоні перебувають дочка і дружина. Під час поїздки вони будують плани на майбутнє і діляться щасливими моментами життя, як раптом автомобіль з нетверезим водієм виїжджає на зустрічну смугу і зіткнення уникнути неможливо… Час зупиняється і в цей момент захмелілий водій розуміє, що він зробив…  

«Ми хочемо нагадати учасникам дорожнього руху, що часто ДТП стаються за участю водіїв у стані сп’яніння. Статистика – невтішна: 332 аварії від початку 2019 року за участю водіїв у нетверезому стані. В цих ДТП 20 людей загинули, а 118 – травмувалися. За вказаний період поліцейські склали 3054 адмінпротоколи за керування у стані сп’яніння»,  каже начальник сектору комунікації поліції області Христина Максимчак.

Заступник начальник Управління превентивної діяльності Інна Костенко впевнена, що цей відеоролик – меседж до людей і зауважила, що групи реагування патрульної поліції працюють 24/7:

«Ми наголошуємо всім бути свідомим громадянами і телефонувати на лінію «102» при виявленні нетверезого керманича – ми обов’язково відреагуємо».

Актори відеоролику не приховують, що попри постановку кадрів, емоції були наче вони дійсно потрапили в аварію.

«Страшно уявити, коли у ДТП травмуються чи гинуть люди, а особливо діти. Я є водієм, у мене є автомобіль, але принципово не вживаю алкоголь, а за кермом це абсолютно не припустимо», –  каже учасник відеоролику Андрій Довбуш.

«Я ніколи не потрапила у ДТП, але «у момент зіткнення» мені було дуже страшно. Я знала, що ми граємо на камеру, але все життя тоді пройшло перед очима», – зізнається Іванна Терлецька.

Наприкінці заходу поліцейські відзначили героїв ролику за активну громадянську позицію, співпрацю з ГУНП в Івано-Франківській області, а також за участь у зйомках соціального відеоролика і вручили Владиславу Васильчуку, Андрію Довбушу, Іванні Терлецькій та Юлії Денезі подяки.