ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Почуття в стилі НЮ": коломиянам презентували книжку поезії та історій Христини Федор. ФОТО

23 квітня  у читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книжки поезії та історій Христини Федор "Почуття в стилі НЮ".

Збірка вирізняється оригінальною структурою та змістом: поезія гармонійно переплітається із прозою та епіграфами-висловлюваннями видатних діячів, повідомляється на сторінці Бібліотекар Коломийщини у Facebook.

Золотою ниткою проходить тема любові: до навколишнього світу, до людей, до коханого.Лірична героїня Христини Федор виткана з найщиріших почуттів, не боїться помилятися і розчаровуватись, прагне нести натхнення і щирість.

Авторка ділилась своїми світовідчуттями, читала твори, розповіла про ідею та наповнення збірки, а також майбутніми творчими задумами.

Одночасно репрезентувала і свою першу збірку "Осінній кави аромат і екстра чорний шоколад".Традиційно на зустріч з авторкою були запрошені літератори Коломийщини.

До привітань приєднались рідні та шанувальники творчості Христини Федор.  

У заході взяли участь студенти економіко-правового коледжу, коломияни.Читайте також: Письменник Іван Байдак вперше відвідав Коломию з презентацією нової книжки ”Чоловік з моїм іменем”