ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Переможне 3 місце привезли юні коломийські футболісти з Барселони

Нещодавно дві команди юних футболістів Коломийської комплексної ДЮСШ повернулися з міжнародного дитячого футбольного турніру, який проводився у передмісті Барселони.

Турнір організовано Федерацією футболу Німеччини та організацією KOMM MIT. Повернулися коломийські юніори не просто у статусі учасників традиційного престижного турніру, а й у статусі лідерів.

Як писало "Дзеркало", команда тренера Андрія Стромецького (діти до 11 років) посіла третє місце; команда тренера Володимира Турянського (діти до 13 років) – п’яте місце.

 Участь у турнірі брали команди з Німеччини, Іспанії, Австралії, Данії, Польщі, Норвегії й українські команди – зі Львова, Дніпра й Коломиї.

Коломийські юніори змагалися з командами Німеччини та Іспанії й показали чудовий результат. Зіграли по шість матчів на різних локаціях. Нашим футболістам фортуна усміхнулася двічі: один раз у змаганнях, другий раз – у жеребкуванні на отримання призів.  Вони виграли десять м’ячів фірми «ADIDAS».

За словами тренерів, після успішних змагань діти насичено й цікаво провели час: гуляли по Празі, відвідали історичні місця Нюрнберга, відвідали в Парижі Лувр.

    Високої похвали вартують тренери Андрій Стромецький та Володимир Турянський.

До слова, Андрій Стромецький (на знімку) віз своїх вихованців для участі у згаданому футбольному турнірі оце вже втретє.

 

У 2013 році його команда також виборола третє місце на міжнародних змаганнях з дитячого футболу.