ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Передвиборчі порушення на Прикарпатті. Скільки протоколів склали поліцейські, та скільки порушень зафіксували активісти

Загалом виборча кампанія у Коломиї та Прикарпатті минула спокійно, хоча остаточну оцінку можна буде ставити вже після самого дня голосування.

За час виборчої кампанії до поліції надійшло 42 повідомлення про правопорушення та складено 27 адміністративних протоколів.

1 особу притягнено до адмінвідповідальності. Вона сплатила штраф у розмірі 170 гривень.

За даними Опори, наймасовішими правопорушеннями, які виникали в передвиборчу кампанію були:

- розміщення на біл-бордах із зображеннями та гаслами кандидатів у Президенти агітаційних матеріалів, які не містили необхідних вихідних даних та ймовірно були виготовлені не за кошти виборчих фондів.

- політична благодійність. Йдеться про надання благодійної допомоги та безкоштовних послуг від імені кандидатів в Президенти чи політичних партій, які їх представляють.

- «джинса», немаркована, проплачена політична реклама чи агітація, серед яких часто фігурують сумнівні соціологічні дослідження, псевдоаналітика від маловідомих “політологів”, проплачені статті, підготовлені прес-службами політичних партій чи політиків тощо.

Більш детальніше читайте у нашій статті: Бійка, фейки, джинса, благодійність: як минула передвиборна кампанія на Прикарпатті