ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Основним завданням правоохоронців краю є забезпечення охорони публічної порядку та безпеки на виборах Президента України"

7 лютого в Головному управлінні Національної поліції в області відбулася робоча нарада під головуванням радника міністра внутрішніх справ, члена координаційного штабу МВС Михайла Апостола за участі керівництва ГУНП в області, регіональних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної міграційної служби, підрозділів Національної гвардії щодо виявлення порушень під час передвиборчої кампанії.

Як зазначив Михайло Апостол, основним завданням правоохоронців краю є забезпечення охорони публічної порядку та безпеки на виборах Президента України, що відбудуться 31 березня цього року. Він акцентував увагу на важливості постійного моніторингу з метою виявлення можливих правопорушень і недопущення створення мережі підкупу виборців. За словами радника міністра внутрішніх справ, правоохоронці негайно реагуватимуть на усі порушення виборчого законодавства та надаватимуть їм належну правову оцінку.

Керівник прикарпатської поліції Володимир Голубош доповів про виявлені на території Івано-Франківщини порушення, пов’язані з передвиборчою агітацією. Зокрема, поліцейські зареєстрували 33 повідомлення про факти агітації без зазначення відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, склали 14 адміністративних протоколів. За іншими матеріалами триває перевірка.

Учасники наради обговорили основні аспекти діяльності своїх відомств щодо забезпечення публічної безпеки та порядку у період виборчої кампанії та в день голосування.

Правоохоронні органи докладуть всіх зусиль і в межах їхніх повноважень забезпечать проведення чесних та прозорих виборів. «Головне завдання поліції — моніторинг, превенція, фіксація, реєстрація і проведення якісного досудового розслідування», — підсумував Михайло Апостол.

"Поліція є аполітичною структурою та діє згідно з чинним законодавством" наголосив радник міністра МВС Михайло Апостол.