ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Нові порти, автошляхи та залізниці" : Україна надіється отримати 13 млрд євро від Євросоюзу

Кабмін займається підготовкою інвестиційних проектів, включених до Індикативного інвестиційного плану Транс’європейської транспортної мережі TEN-T.

На цьому наголосила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з генеральним директором директорату Європейської Комісії з питань мобільності і транспорту Хенріком Хололеєм.

Про це пеовідомляє урядова прес-служба, пише Дзеркало медіа.

Йдеться про цілком реальну можливість отримати майже 13 млрд євро інвестицій. На ці кошти планують побудувати 4800 км автомобільних та залізничних шляхів, 6 портів та 11 логістичних центрів.

Окрім того, Україна розраховує на підтримку ЄС у якнайшвидшому підписання Угоди про спільний авіаційний простір. Це дасть додатковий поштовх розвитку української авіаційної галузі, збільшить кількість рейсів і обсяг пасажирських перевезень.

Також наша країна зацікавлена у розвитку транснаціональних транспортних коридорів та приєднанні до глобальних проектів вдосконалення транспортної інфраструктури.

Своєю чергою Хололей зазначив, що сторона ЄС зацікавлена бачити Україну як один із можливих транспортних коридорів у важливому логістичному проекті – створенні залізничного транспортного коридору між Європою та Китаєм в обхід Росії.