ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Незабаром національними парками Івано-Франківщини можна буде подорожувати віртуально

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна оцифровують українські національні парки. У рамках спільного проєкту буде створено колекцію цифрових панорам національних природних парків України.


Відтепер кожен може здійснити віртуальні подорожі унікальними природними куточками України та в деталях розглянути неповторну природу нашої країни, повідомляє пресслужба ОДА.


«Ідеєю проєкту є промоція унікального природного надбання ― національних парків України. Завдяки якісним оцифровкам нацпарків компанією Google Україна, мільйони користувачів Google Карт зможуть переглядати локації та будувати маршрути для своїх майбутніх подорожей. Також проєкт має на меті стимулювання віртуального туризму для маломобільних верств населення», - зазначив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.


Наразі користувачі Інтернету можуть «прогулятися» у шести заповідних об’єктах:


НПП «Голосіївський» https://cutt.ly/5s4Py1k


НПП «Нижньодністровський» https://cutt.ly/ms4Pn0c


НПП «Нижньодніпровський» https://cutt.ly/ks4PGhR


НПП «Мезинський» https://cutt.ly/Qs4PNSL


НПП «Гетьманський» https://cutt.ly/ys4AqaJ


НПП «Нижньосульський» https://cutt.ly/is4AaMt


До кінця року заплановано оцифрувати 10 національних природних парків в Івано-Франківській, Чернівецькій та інших областях. Зокрема, в нашій області йдеться про НПП «Верховинський», НПП «Гуцульщина», НПП «Карпатський».


Планується, що проєкт якісно підвищить присутність національних парків України в глобальній інформаційній системі Google Карт, надаючи нові можливості туристичній та природоохоронній сферам України.


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.