ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Народний фронт": Бойко і Медведчук в Москві домовлялися про капітуляцію

Бойко і Медведчук в Москві домовлялися про капітуляцію.

«Народний фронт» різко засуджує візит кандидата у президенти України Юрія Бойка й представника «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука в Москву для зустрічі з прем’єром Росії Медведєвим, інформує Дзеркало медіа.

Ця зустріч є публічною спробою домовитися про капітуляцію України перед агресором.

Московські прихвосні і їхні телеканали нав’язують громадянам дискусію про дешевий російський газ - поки українські бійці гинуть на фронті, а мільйони наших громадян страждають під окупацією в Криму й на Донбасі.

Бойко та кум Путіна Медведчук прикриваються гаслами «політичної опозиції», а насправді ведуть підривну діяльність проти України. Вони давно перейшли усі можливі червоні лінії.

Дії Росії та її агентів Бойка і Медведчука є особливо небезпечними під час виборів. Вони поширюють брехню про українську державу, перекручують факти війни Росії проти України, розпалюють ворожнечу в українському суспільстві. Москва намагається дестабілізувати нашу державу, щоб продовжити агресію та знищити Україну.

«Народний фронт» знову звертається до правоохоронних органів України, передусім до Служба безпеки України, з вимогою офіційно розслідувати діяльність Бойка та Медведчука, - а також «українських ЗМІ», що їх обслуговують. Їхні дії мають ознаки державної зради. Зрадники мають бути покарані.