ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Західній Україні після щеплення померла 6-місячна дитина


Ще зранку, 23 квітня, батьки відвезли 6-місячну доньку на щеплення у Тернополі, а  ввечері цього ж дня дитинка почала синіти і задихатися.

Рідні терміново відвезли донечку до обласної лікарні, та лікарі лише констатували смерть, пише 24 канал.


Батьки припускають, що причиною смерті могла стати вакцина. Відомо, що малечу щеплювали поза каландарем щеплень, і вакцина була індійського виробництва.

Лікарі розповіли, що того ж дня, окрім померлої дівчинки, провели ще 9 щеплень. В інших дітей жодних наслідків неприйняття вакцини не виявлено.

Дитині зробили щеплення від коклюшу, дифтерії, правця і поліомієліт. Батьки сказали, що в дівчинки зі здоров'ям проблем немає, і лікарка, яка оглядала дитину і міряла їй температуру, заявила, що дитина була здорова. Саме тому було зроблене щеплення, – прокоментував заступник директора Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Володимир Кучма.


Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Вони перевірятимуть не лише причетність вакцини до смерті дитини, але й чи лікарі ретельно оглянули маленьку дівчинку перед вакцинацією.

Дитина задихнулася, тому причину цього удушення ми маємо встановити, і також ми будемо досліджувати чи взагалі могла ця вакцина вплинути на удушення,
– заявив начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.


Читайте також: В Україні заборонили відомий препарат від кашлю