ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На вул. Лисенка розпочали асфальтування міжбудинкових проїздів. ФОТО, ВІДЕО

Ремонт міжбудинкових проїздів на вул. Лисенка підходить до завершення. Понад 50 років мешканці очікували на початок робіт і після систематичних депутатських звернень депутата округу Ігоря Ільчишина в 2019 році необхідну на ремонт суму коштів заклали в бюджет.

Працівники КП «Полігон Екологія»  вже розпочали асфальтування проїздів.

 

Сам проїзд трохи розширили, щоб спеціалізований транспорт, на зразок пожежної, міг спокійно проїхати.

Хід робіт постійно моніторять міський голова Ігор Слюзар  та його заступник з комунальних питань Богдан Федорук.

На початку ремонтних робіт мешканці мікрорайону Лисенка мали можливість обговорити з Ігорем Слюзаром та Ігорем Ільчишиним наступні кроки щодо покращення інфраструктури в Коломиї загалом і у мікрорайоні Лисенка зокрема.

Крім того,  голова ОСББ Лисенка 10-12 Ірина Данькевич звернулася до Ігоря Ільчишина з проханням посприяти з бляхою для ремонту даху і депутат безкоштовно забезпечив потрібною кількістю необхідного матеріалу.  Так само на звернення мешканців Ігор Ільчишин встановив у подвір’ї на вул. Лисенка, 3 дитячу гірку.  До слова, це далеко не перша співпраця депутата від цього округу і мешканців.

Нагадаємо, що  у Коломиї вже відремонтували мікрорайон Леонтовича та міжбудинкові проїзди на вулицях СахароваЧайковськогоБандери. Привокзальній та Мазепи.

Раніше Ігор Слюзар наголошував, що до кінця року всі заплановані ремонти міжквартальних проїздів будуть завершені. А до кінця 2021 року планують відремонтувати всі міжквартальні проїзди Коломиї.

Читайте також: Ігор Ільчишин: "Співпраця депутата і ОСББ – запорука успішного округу".

 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.