ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті вперше відбудеться Фестиваль рослин, квітів та ландшафту

7-8 жовтня у Франківську в парку імені Шевченка вперше відбудеться щорічний фестиваль рослин, квітів та ландшафту “В обіймах зелені”.

Організатором виступило КП “Центр розвитку міста та рекреації”, щоб популяризувати ландшафтне мистецтво та оригінально прикрасити ще одну частину парку, повідомляє Галка.

Під час фестивалю відбуватимуться конкурси, майстер-класи, зокрема, з декоративної стрижки дерев і кущів, ярмарок рослин.

Основними будуть 3 конкурси.

“Перший – “Конкурс ландшафтних пропозицій”. Ландшафтні дизайнери представлятимуть свої, як вони вважають, найкращі роботи, і відвідувачі та конкурсна комісія визначать серед них переможців”, – розповідає начальник відділу з організації дозвілля КП “Центру розвитку міста та рекреації” Зоряна Підхомна.

У рамках фестивалю також проведуть “Конкурс проектів”. Професіонали створюватимуть дизайни окемої території парку. За той, який найбільше сподобається, люди голосуватимуть онлайн, і переможець у наступному році зможе реалізувати свою ідею за кошти міста.

Третій конкурс – “Парк – це мистецтво”. На території зеленої зони нададуть невелику територію для того, щоб охочі ландшафтні дизайнери могли реалізували певний проект.

Найкращу ідею також обиратимуть жителі міста, переможці отримають подарунки.

Організатори очікують, що на фестиваль приїдуть не тільки жителі Франківщини, а й сусідніх областей.