Калуською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення щодо місцевого жителя за фактом вчинення дорожньо-транспортної пригоди та залишення потерпілих в небезпеці.
Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Роман Павлів, апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким правопорушника засуджено до 4 років позбавлення волі.
Нагадаємо, в листопаді 2015 року водій, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння та рухаючись автомобілем по центральній частині міста Калуш, на регульованому світлофором перехресті здійснив наїзд на двох неповнолітніх. Після цього, не зупиняючи автомобіль, втік із місця події.
Внаслідок ДТП потерпілі отримали тяжкі тілесні ушкодження, проходили тривале лікування і на даний час залишились інвалідами.
Правопорушення було розкрито завдяки наявності на зазначеному перехресті камер відеоспостереження.
Вироком Калуського міськрайонного суду обвинуваченому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном на 2 роки. Апеляційним суд області даний вирок залишив без змін.
Популярні новини
Київський Молодий театр у грудні: топові вистави
20 Грудня 2025
Відкриття Різдвяного містечка в Коломиї
20 Грудня 2025
Що таке декоративна косметика та як її обрати?
19 Грудня 2025
TOP-5 причин обрати черевики LOWA для походів
17 Грудня 2025

