ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті стартує місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів і вибухівки


З 1 до 30 квітня на Франківщині триватиме  місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів і вибухівки.

Тож громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних на те підстав, матимуть змогу добровільно здати їх до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності, повідомляє сектор комунікації поліції  Івано-Франківщини.

У поліції нагадують, що носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Крім того, носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Також передбачено, що особа звільняється від кримінальної відповідальності у випадку, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Здати зброю можна у будь-якому найближчому відділі чи відділенні поліції. Отримати детальнішу інформацію можна за телефоном "102".Фото ілюстративне