ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті стартує літня оздоровчо-відпочинкова кампанія

Чи не найбільше наші дітки чекають літньої пори, щоб відпочивати, мандрувати і цікаво проводити дозвілля.
Сьогодні на Раді оборони області погодили роботу 18-ти оздоровчих закладів, які вже з 1 червня зможуть гостинно приймати на відпочинок і оздоровлення дітей з усієї України, повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА
З її слів, по всіх цих закладах здійснено моніторингові об’їзди щодо їхньої готовності до початку оздоровчої кампанії. Зокрема, звернуто особливу увагу на наявність укриттів чи приміщень подвійного призначення, евакуаційного транспорту; організацію сповіщення про можливу тривогу; облаштування медичних кабінетів, кімнат-ізоляторів (окремо для дівчат та хлопців); дотримання пожежної безпеки; результати аналізів питної води; облаштування спальних кімнат та території оздоровчих закладів.
На засіданні обласного штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період обговорено результати перевірок цих закладів та надано рекомендації щодо їхньої роботи в умовах сьогодення.
Тож, уже незабаром малеча зможе цікаво та з користю провести час у таких закладах як «Перлина Придністров’я», «Карпатські мрії», «Верховина», «Карпатські зорі», «Смерічка», «Едельвейс», «Дружба», «Перлина Карпат», «Артек-Карпати-Буковель», «Радість», «Сокіл», «Петрос», «Делюкс-Кідс-Карпати», «Прикарпатські зорі», «Сонячні Карпати», «Чабан», «Водограй» і «Гердан».
Також влітку заплановано створити 35 таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти Прикарпаття.
"Бажаю дітям яскравих вражень, нових друзів та неймовірних пригод. Дитинство має бути щасливим навіть попри війну!" - написала очільниця області.