ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті працівниця банку вкрала у клієнтів 1,5 млн грн


На Прикарпатті 37-річна керуюча Городенківського відділення ПАТ КБ "ПриватБанк", маючи доступ до інформації, вирішила збагатитися за рахунок клієнтів.


Встановлено, що жінка, використовуючи своє службове становище, з метою привласнення депозитних вкладів клієнтів банку, формувала завідомо неправдиві виплатні касові документи, які надавала касирам для опрацювання та, користуючись їх довірою, отримувала готівку в касі банку, інформує прес-служба обласної прокуратури.

Крім того, використовуючи доступи до програмних комплексів банку, редагувала і вносила завідомо неправдиві дані, які є персональними ідентифікаційними відомостями клієнта, таким чином несанкціоновано втручалась у роботу електронно-обчислювальних машин, що призвело до витоку та підробки інформації, отримувала доступ до рахунків клієнтів та можливість розпоряджатися наявними на них коштами на власний розсуд.

Також, користуючись довірою клієнтів банку, отримувала в них грошові кошти для здійснення депозитного вкладу, однак, не маючи наміру дійсного оформлення депозитного договору, використовуючи доступ до програмних комплексів банку, заповняла бланки депозитних договорів, вносячи у відповідні поля дійсні дані клієнтів, які як працівник банку видавала клієнту, однак в електронній системі їх не реєструвала, відповідно грошові кошти не обліковувала, а привласнювала їх.

Внаслідок злочинної діяльності завдано збитків фізичним особам та ПАТ КБ "ПриватБанк" на загальну суму понад 1,5 мільйона гривень.

Фото ілюстративне