ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті батьки вимагають звільнити вчительку, яка занижувала учням оцінки

Мама випускниці ЗОШ №22 Людмила Безусова-Попович поскаржилася у департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради на вчительку української мови, яка занижує учням оцінки.Перевірка департаменту встановила, що вчителька Галина Безкровна занизила оцінки 19-ти із 26 учнів 11-А класу, пише Курс.

"Аналіз річних оцінок із української мови у порівнянні із балами за ДПА (у формі ЗНО) засвідчив, що в 11-А класі із 26 учнів 19 (73%) отримали вищі оцінки з української мови за результатами ДПА  (у формі ЗНО)", – відписав директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль на скаргу Людмилі Безусовій-Попович.

Відповідно до наказу департаменту учительці української мови та літератури Галині Безкровній оголошено догану."Поскаржилась тільки я, всі решта промовчали, а комісія підтвердила мою скаргу. АЛЕ... я не вважаю, що за таке достатньо догани, адекватна реакція – звільнення, адже це професійна некомпетентність, професійна невідповідність. Моя донечка має невідповідність у 5 балів, вчительська оцінка 6, ЗНО – 11", – написала Людмила Безусова-Попович у Facebook.