ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На премію імені Бойка претендують 16 конкурсантів з Прикарпаття, серед них - журналіст "Дзеркала"

Днями  відбулося засідання комісії з присудження обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

На нараді були розглянуті матеріали претендентів на здобуття цієї премії, повідомляє прес-служба ОДА.

Серед претендентів на здобуття премії у номінації "За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях" - журналіст "Дзеркало медіа" Віталій Бирчак з матеріалом "Будинок, де рятуються ті, кого ми звикли називати безхатьками".

Також у цій номінації надійшли роботи кореспондентів та власкорів обласної газети "Галичина", УНІА "Укрінформ" та інтернет-видання "Бліц-інфо".

В номінаціях "За кращий твір у сфері радіомовлення" представлені чотири радіопрограми, "За кращий твір на телебаченні" - вісім телепроектів.

До участі у конкурсі свої теле- та радіопередачі надали журналісти ПАТ НСТУ "Івано-Франківська регіональна дирекція "Карпати", ТРК "Вежа" та ОТБ "Галичина".

 

До наступного туру конкурсного відбору були допущені усі подані творчі доробки претендентів на найвищу відзнаку у галузі журналістики на Прикарпатті.

Важливо зазначити, що цьогоріч переможці конкурсу в номінаціях "За кращий твір у сфері радіомовлення" отримають винагороду у сумі 11 тис. грн, "За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях" - 11 тис. грн, "За кращий твір на телебаченні" - 22 тис. гривень.

Наступне засідання комісії заплановано провести 26 травня.