![На куполі храму Благовіщення у Коломиї встановили хрест](https://dzerkalo.mediahttps://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2019/04/58616569_2323722671237134_3860330671662694400_n.jpg)
Парох церкви Благовіщення Пресвятої Діви Марії о.Андрій Танасійчук встановив відновлений хрест на куполі церкви. Про це написав у своїх сторінці у Facebook сам священник.
У коментарі Дзеркалу настоятель храму Андрій Танасійчук сказав, що це була його особиста ініціатива, адже встановлення хреста - це символічна та важлива подія.
Більшість думають, що отець тільки служить літургію в храмі, проте священство - це велика місія і відповідальність. А ще любов до Бога, храму, парафії.
До слова, освятили хрести в минулу неділю.
Нагадаємо, церкву Благовіщення Пресвятої Діви Марії реконструюють вже більше місяця. Роботи проводяться за сприяння БФ "Покуття".