ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Коломийщині відкрили амбулаторію, на яку мешканці чекали 34 роки

Село на Коломийщині чекало на амбулаторію 34 роки.

Про це повідомив головний лікар Коломийського районного центру ПМСД Богдан Джалапин, передає пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Також він зазначив, що будівництво амбулаторії в селі П’ядики здійснено за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальний кошторис будівництва склав понад 8,5 мільйонів гривень. Із них майже 870 тисяч гривень – це співфінансування громади.

На сьогодні амбулаторія забезпечена найнеобхіднішим обладнанням та новим автомобілем “Renault Duster”, що, на думку працівників закладу, дасть змогу швидко обслуговувати виклики та надавати швидку медичну допомогу мешканцям сіл, що належать до території обслуговування амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Загалом медзаклад села П’ядики обслуговуватиме чотири тисячі мешканців трьох населених пунктів громади – село П’ядики, Годи-Добровідка та Мала Кам’янка.

Станом на 2 серпня поточного року лікарі амбулаторії уклали з пацієнтами 4159 декларацій. На цей час продовжується робота щодо підписання декларацій з населенням. 

Загалом на Коломийщині заплановано спорудження чотирьох амбулаторій.

Нагадаємо:Цього року на Коломийщині запрацюють 4 нові амбулаторії. ВІДЕО