ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Коломийщині двох учнів відправлять на громадські роботи через булінг

Днями Коломийський суд розглянув справу про булінг, який вчинили четверо третьокурсників Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій №4, 2000-2001 років народження.

З 21 по 22  січня в нічний час в гуртожитку Отинійського ліцею третьокурсники побили першокурсників "ременем по м'якій частині", "внаслідок чого була заподіяна шкода психологічному здоров’ю потерпілих", пише Дзеркало медіа з посиланням на прес-службу суду.

У суді третьокурсники свою  вину визнали.

Ухвалою суду двом учням обрано адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 40 (сорок) годин та судового збору в сумі 384 грн. 20 коп. в дохід держави, а двом іншим дали попередження.

"Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого", - наголошують у суді.

У випадку шкільного булінгу за кривдника, якому ще не виповнилося 14 років, усю відповідальність несуть батьки, які повинні відшкодувати шкоду (як матеріальну, так і моральну), яку завдала їхня дитина іншому учню.

Фото ілюстративне

Читайте також:  Що робити, якщо вашу дитину цькують в школі? Коломийські юрист і психолог пояснюють про булінг