1 жовтня Голінею повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
В автобіографії, розміщеній на сайті Ланчинської ТГ, Голіней вказує, що пройшов шлях від водія-експедитора до директора – очолював МПП “Ікопласт”.
У попередньому скликанні був депутатом Надвірнянської районної ради.
“Для мене це велика відповідальність, адже отримав велику підтримку виборців. Старався гідно вести депутатську діяльність, а головне, що за 5 років спільно з підтримкою депутатів-“свободівців” вдалось зробити чимало корисних справ для рідної Ланчинської громади”, – зазначає Голіней.
На місцевих виборах 2019 року став депутатом Ланчинської селищної ради. Попри те, що був призначений заступником Ланчинського селищного голови, повноваження депутата Голіней не склав. Хоча відповідно до ч. 9 ст. 51 ЗУ “Про місцеве самоврядування” до складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної ради не можуть входити депутати відповідної ради, крім секретаря ради.
Завершує Голіней свою автобіографію словами:“ВО “Свобода” – це не тільки відстоювання інтересів громади в місцевих радах, але і дисциплінована, націоналістична праця на здобуток Великої України, де кожен Українець буде почувати себе господарем на Своїй Богом даній землі”.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.