ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Франківщині помер 53-річний священник

У п’ятницю, 17 липня, на 54 році життя та 19 році священничого служіння упокоївся в Бозі священнослужитель Івано-Франківської Архїєпархії о. Володимир Палієнко.


Про це повідомляють на сайті Івано-Франківської Архїєпархії УГКЦ.


Отець Володимир Палієнко народився 8 червня 1967 р. в м. Рудках Самбірського району Львівської області. Після закінчення місцевої середньої школи навчався в Львівському музичному училищі, а опісля був призваний на військову службу до армії.


Відчувши Божий поклик, у 1997 р. вступив спершу до Перемишльського Теологічного інституту, а опісля перевівся на навчання до Івано-Франківського Катехитичного Духовного інституту (нині – Академія святого Івана Золотоустого). В лютому 1999 р. вступив до Місійного Товариства св. Апостола Андрія.


Дияконські свячення отримав 30 листопада 2001 р., а ієрейські – 1 грудня 2002 р. з рук світлої пам’яті Владики Софрона Мудрого. Здійснював душпастирське служіння для українців греко-католиків в Естонії та Іспанії. Останнім місцем служіння було с. Лужки Долинського району.


Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та Архієпархіальне управління висловлює найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного.


Вічная пам'ять!


Похоронні богослужіння відбуватимуться в м. Рудках Самбірського району Львівської області.


17 липня (п’ятниця)


19:00 год. - Чин священичого парастасу;


18 липня (субота)


13:00 год. – Чин священичого похорону.