ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Франківщині через свічку спалахнув житловий будинок - загинув власник. ФОТО


17 січня о 22:16 на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в смт. Верховина.До місця виклику одразу було направлено вогнеборців 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Верховина.Прибувши до місця виклику було встановлено, що виникла пожежа в кімнаті на першому поверсі двоповерхового дерев’яного житлового будинку , площа пожежі складала 15 м.кв.

Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів зору та дихання.

О 22:50 пожежу було локалізовано, о 23:11 – ліквідовано.

Під час гасіння пожежі було виявлено тіло чоловіка 1957 р.н. без ознак життя.Найбільш імовірна причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем (горіння свічки) зі сторони загиблого.
Працівники Служби порятунку звертають особливу увагу громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, для того щоб уникнути нещасних випадків.

Так, запалена СВІЧКА може призвести до пожежі, якщо не дотримуватись правил пожежної безпеки.

Пам’ятайте:

• тримайте запалені свічки на безпечній відстані від легкозаймистих матеріалів. Не встановлюйте свічки поблизу штор на вікнах та не прикрашайте ними ялинку;

• використовуйте тільки невисокі, стійкі металеві свічники;

• не закріплюйте свічки за допомогою воску на дерев'яних столах, дошках або на підвіконнях, адже вона може перекинутися і спричинити пожежу;

• ніколи не залишайте запалену свічку без нагляду;

• обов'язково загасіть свічку, якщо ви виходите з кімнати або лягаєте спати;

• не паліть свічки до кінця — залишайте недогарок довжиною 2-3 см;

• не дозволяйте дітям гратися із свічками та тримайте сірники у недоступному для малечі місці.Тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі!

Бережіть себе та своїх близьких!