ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Музей писанки з шоколаду: як любов до солодкого переросла у "Шоколандію". ФОТО

Кожен з нас любить поласувати смачною цукеркою. Проте, не кожен знає, що в Коломиї є магазин, у якому зібраний шоколад з усієї України. "Шоколандія" - справжній рай для ласунів.

Ласунами є і самі власники шоколадного бутику - Ігор та Наталія Горбаль.

Ігор навчався у Львові, дуже полюбляв солодощі з тамтешньої майстерні шоколаду і привозив їх Наталі, яка теж любила посмакувати ними.

Згодом зрозуміли, що хочуть, щоб всі коломияни змогли насолоджуватися цукерками зі Львова. Спочатку планували відкрити магазин від Львівської майстерні  в Коломиї, та потім у них виник кращий задум.

Шоколад з усієї України, зібраний в одному приміщенні? Що може  бути краще?

Ігор та Наталія одразу ж почали працювати над втіленням задуму в реальність. За кордоном заробили кошти і відкрили невеличкий магазинчик в приміщенні універмагу "Коломия". Та все ж хотіли більшого. Весь весільний бюджет вклали у "переїзд". Тепер магазин "Шоколандія" можна знайти за адресою: площа Відродження, 19/22.

Щодо асортименту, він тут дуже різноманітний.

"У кожного виробника своя техніка", - зазначає власник. Крім того, у бутику можна придбати товари з Львівської майстерні та шоколад власного виробництва. Виготовляють цікаві, а головне смачні, святкові та подарункові композиції на основі Бельгійського шоколаду.

Ціни в "Шоколандії" теж різні. До прикладу, фігурка машинки, залита шоколадом і ззовні, і зсередини, коштує близько 300 грн, а схожа на вигляд, та порожня всередині – близько 400. Таку дивну різницю в ціні Ігор Горбай пояснює тим, що є три види шоколаду, які відрізняються вмістом какао і відповідно вартістю:

- глазур - найбюджетніша

- шоколад українського виробництва – середній у ціні

- бельгійський шоколад – найдорожчий

Проте, варто зазначити, що кожен тут може знайти щось для себе і випити смачного гарячого напою із ще смачнішою цукеркою, а для любителів екзотики – унікальний чорний шоколад з червоним перцем.

АВТОР: Людмила КАДОБЯНСЬКА