ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Місячник добровільної здачі зброї: за день прикарпатці принесли до поліції 9 рушниць. ФОТОЯк повідомляли, з 1 квітня на Франківщині триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин тощо.

Лише за вчорашній день, 3 квітня, десятеро прикарпатців  здали до поліції зброю, пише Дзеркало медіа з посиланням на поліцію області. Так, 32-річний мешканець Косівського району приніс мисливську гладкоствольну зброю. Чоловік запевнив правоохоронців, що зброя належала його покійному діду.

На Надвірнянщині і Снятинщині четверо чоловіків принесли та здали три мисливські гладкоствольні рушниці і ніж.

Крім того, минулої доби мешканці Калуського, Тисменицького, Коломийського, Богородчанського, Верховинського районів та обласного центру здали до поліції п’ять рушниць та три саморобні ножі.

Правоохоронцями зброю і ножі вилучено і направлено на експертизу.

Поліцейські нагадують, що прикарпатці, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації (мисливська і газова), може бути зареєстрована.

Поліція Прикарпаття звертається до громадян та нагадує, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків. Тож просять скористатися можливістю і здати до поліції незаконну зброю.