ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Міністр екології на зустрічі з прикарпатськими студентами: "Відновлення обсерваторії на горі Піп Іван завершиться до кінця року"

У вівторок, 19 березня, міністр екології Остап Семерак зустрівся зі студентами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише Дзеркало медіа.

"Можливо, варто ввести іспити із екології для чиновників всіх рівнів? Це найоригінальніше питання, яке доводилося чути", - написав міністр.

Семерак повідомив, що Мінприроди зараз тісно співпрацює із Прикарпатським національним університетом та іншими партнерами по відновленню астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван, яка є науково-технічним підрозділом навчального закладу.

За словами міністра,  у 1938 році цей об'єкт вводили в експлуатацію як обсерваторію Варшавського університету.

"Зараз ми з нашими партнерами розпочали реконструкцію цієї унікальної споруди. Роботи мають завершиться до кінця нинішнього року. На них ЄС у рамках проекту транскордонного співробітництва виділив 1 млн. 53 тисячі євро".

Міністр додав, що на базі обсерваторії також буде створено Міжнародний науковий центр "Обсерваторія", який працюватиме над розвитком транскордонної наукового співробітництва, спрямованої в тому числі і на сталий розвиток Карпатського регіону.


"Українська наука є!" - написав Остап Семерак.